Pytania i odpowiedzi

Dotyczy: Przetargu nieograniczonego na zadanie: „Zakup ambulansu transportowego typ A2”” – znak sprawy: ZP/03/2019
 
Wojewódzki Specjalistyczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Chorób Płuc i Gruźlicy w Wolicy k/Kalisza informuje że w postępowaniu dotyczącym przetargu nieograniczonego wpłynęły zapytania i udzielił odpowiedzi i wyjaśnień:
 
Pytanie nr 1 
Prosimy o potwierdzenie, że zamawiający rezygnuje z dodatkowego kompletu kół zimowych.
Odpowiedź
Zamawiający potwierdza, że rezygnuje z dodatkowego kompletu kół zimowych. 
 
Pytanie nr 2
Czy zamawiający na zasadzie równości dopuści ambulans wyposażony w gniazda tlenowe typu Anfor?
Odpowiedź
Zamawiający dopuszcza ambulans wyposażony w gniazda tlenowe typu Anfor
 
Pytanie nr 3
Prosimy o potwierdzenie, że wykonawca wraz z dostawą ambulansu ma dostarczyć kopię świadectwa homologacji dla pojazdu skompletowanego jako ambulans.
Odpowiedź
Zamawiający potwierdza , że wykonawca wraz z dostawą ambulansu ma dostarczyć kopię świadectwa homologacji dla pojazdu skompletowanego jako ambulans.
 
Pytanie nr 4
Czy zamawiający na zasadzie równości dopuści ambulans wyposażony w stałe okno w drugim rzędzie. Nadmieniam, że ambulans wyposażony jest w klimatyzację przedział medycznego i nie ma potrzeby instalacji otwieranego okna.
Odpowiedź
Zamawiający potwierdza , że dopuści ambulans wyposażony w stałe okno w drugim rzędzie.
RODO klauzula informacyjna
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.