Informacja z otwarcia ofert

INFORMACJA Z OTWARCIA OFERT

 

Dotyczy: Przetargu nieograniczonego na zadanie: Najem analizatora do oznaczeń biochemicznych wraz z dostawą odczynnikówznak sprawy: ZP/05/2020.

Komisja przetargowa na zadanie: „Najem analizatora do oznaczeń biochemicznych wraz z dostawą odczynników” – znak sprawy: ZP/05/2020." przy Wojewódzkim Specjalistycznym ZZOZ Chorób Płuc i Gruźlicy w Wolicy k/Kalisza zgodnie z art. 86 ust. 5 ustawy Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2019 r. poz. 1843 z późn. zm.) informuje, że w dniu 20 sierpnia 2020 r. w siedzibie Zamawiającego odbyło się otwarcie ofert na ww postępowanie. 

 

Kwota przeznaczona na realizacje zamówienia: 240 000,00 PLN

 

Oferta nr 1 złożona przez: BECKMAN COULTER POLSKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością,

Al. Jerozolimskie 181 B, 02-222 Warszawa zaoferowano cenę brutto: 223 096, 20 PLN

Termin realizacji zamówienia od dnia podpisania umowy przez okres 36 miesięcy

Termin dostarczenia aparatu do wykonywania badań biochemicznych do Zakładu diagnostyki laboratoryjnej w terminie 14 dni roboczych od dnia podpisania umowy

Termin dostawy odczynników zrealizujemy max do 3 dni roboczych.

RODO klauzula informacyjna
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.