WOLICA GOŚCIŁA KOMISJĘ ZDROWIA RM KALISZA

W środę, nasz Szpital był miejscem spotkania członków Komisji Rodziny, Zdrowia i Polityki Społecznej,  z udziałem wiceprezydenta Kalisza – p. Mateusza Podsadnego oraz skarbnik Miasta - p. Ireny Sawickiej.

W trakcie posiedzenia, dyrektor Zespołu ZOZ - dr Sławomir Wysocki, miał przyjemność przedstawić działalność i osiągnięcia Szpitala w zwięzłej prezentacji, gdzie zwrócił uwagę m.in. na fakt, że realizacja wielu planów dotyczących remontu budynku, zakupu nowoczesnego sprzętu medycznego czy wyposażenia sal była możliwa m.in. dzięki wsparciu finansowemu Miasta Kalisza. Na potwierdzenie przestawionych w prelekcji - zaistniałych w ostatnim okresie w Wolicy - zmian, dyrektor z dumą oprowadził gości po szpitalu oraz jego otoczeniu.

RODO klauzula informacyjna
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.