Przekazanie środków ochrony osobistej

Marzena Wodzińska członkini Zarządu Województwa Wielkopolskiego wraz z dyrektorem szpitala Sławomirem Wysockim podpisali umowę na przekazanie szpitalowie w Wolicy środków ochrony indywidualnej o wartości ponad 3️30 tys. zł.

Do szpitala w Wolicy dotrze również kolejny wartościowy sprzęt medyczny w ramach projektu pn. "Inwestycje w infrastrukturę ochrony zdrowia oraz zakup niezbędnego wyposażenia dla potrzeb walki z epidemią koronawirusa Covid-19 w województwie wielkopolskim" realizowany przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego w ramach WRPO 2014-2020.
Marszałek Marzena Wodzińska wraz z dyrektorem szpitala Sławomirem Wysockim i jego zastępczynią ds. lecznictwa dr Ewą Zalc-Budziszewską rozmawiali z załogą szpitala o bieżącej sytuacji placówki.

 

Tekst/foto: W.Przybylska

RODO klauzula informacyjna
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.