Pracownia Snu wznawia działalność

Wznawiamy działalność Pracowni Badania Snu w WSZZOZ Chorób Płuc i Gruźlicy w Wolicy

W pierwszej kolejności, do Pracowni Badania Snu,  będą przyjmowaniu pacjenci, którzy mieli ustalone terminy na IV kwartał 2020 , ale badania  zaburzeń oddychania podczas snu (PSG) lub  aplikacja aparatu z maską do leczenia OBS (CPAP)  nie odbyły się z powodu przekształcenia naszej placówki w szpital zakaźny II stopnia. Do tych pacjentów będziemy dzwonili. Proszę cierpliwie, wg kolejności wcześniejszych terminów,  oczekiwać na telefon po 15.02.2021,  z zastrzeżeniem, że do części pacjentów będziemy dzwonić nawet do końca  marca 2021 - w celu ustalenia nowego terminu przyjęcia do Pracowni Badania Snu.

Natomiast nowi pacjenci będą rejestrowani nie wcześniej, jak w II kwartale 2021 (po 01. kwietnia 2021). Dokładniejsza informacja ukaże się na naszej stronie www.wolica.pl. w kwietniu 2021.

RODO klauzula informacyjna
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.