POMOC PSYCHOLOGICZNA I PSYCHOONKOLOGICZNA DLA PACJENTÓW I ICH RODZIN

W Zespole NZOZ w Wolicy, z pomocy psychologa oraz psychoonkologa mogą skorzystać zarówno Pacjenci, u których leczymy nowotwory układu oddechowego , jak i ich rodziny i bliscy, którzy wspierają chorych w walce z chorobą.

Niezwykle ważna jest świadomość konieczności profilaktyki oraz samobadania -zależy nam, aby pamiętali Państwo, że ZDROWIE ZACZYNA SIĘ W GŁOWIE.

W  tych działaniach, wsparła nas niedawno Fundacja Rak'n'Roll, która przekazała dla naszych pacjentów książki. Rozpoczynają one przygodę pacjentów ze szpitalną biblioteczką. Chorz mogą liczyć także na "Dzienniki wdzięczności", a także dzięki wlepkom pamiętać o konieczności badań zarówno swoich, jak i rodziny czy przyjaciół.

Uprzejmie informujemy, że wszyscy chętni mogą skorzsytac z pomocy:

 - psychologa - mgr Nartalii Bartczak oraz

 - psychoonologa - mgr Elzbiety Dudziak

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RODO klauzula informacyjna
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.