Podziękowania dla pracowników szpitala za walkę z koronawirusem

Serdecznie dziękuję całej załodze szpitala w Wolicy za dwa miesiące heroicznej walki z koronawirusem. Dziękuję za opiekę nad pacjentami , a przede wszystkim za pełne empatii i życzliwości podejście do każdego z nich.
W ciągu 48 godziny cała załoga szpitala musiała sprostać wyzwaniu i wykonać decyzję Wojewody Wielkopolskiego o przekształceniu naszego szpitala na jednoimienny. Dziękuję każdej osobie za zaangażowanie w tej walce.
 
Podejmowanie decyzji w nie wystarczy, bo potrzebni  są jeszcze wykonawcy. Takimi dobrymi wykonawcami była z pewnością załoga szpitala w Wolicy. 
 
Ciągle jesteśmy w trakcie walki z niewidzialnym wrogiem – SARS CoV-2 nasz zespół pokazał jak rzetelnie podchodzi do opieki nad pacjentami i jak siebie i innych potrafi  chronić przed zarażeniem. Ten trudny czas przeszliśmy wszyscy zdrowi.
Dziękuję Wam za to, że jesteście odpowiedzialni, rzetelni w wykonywaniu swojego zawodu i że stanowicie grupę ludzi, dla których żadne wyzwanie nie jest straszne. Przezwyciężyliśmy ten trudny czas razem, i to nas umocniło.  A mnie- jako odpowiedzialnemu dyrektorowi tej placówki -pozwoliło wierzyć, że mam najlepszy zespół świata do zadań specjalnych. 
 
Z pozdrowieniami i życzeniami
Sławomir Wysocki 

Dyrektor Szpitala

RODO klauzula informacyjna
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.